fbpx
Bilgisayar İşletmenlik Kursu

01-04-2017

5 Hafta

100 Kişi
Home Kurslar

Bilgisayar İşletmenliği

Bilgisayar İşletmenliği

Kategori

Bilgisayar Kursları

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

İşletmenlik Kursu Eğitim İçeriği

  • Bilgisayar İşletmenliğiTemel bilgisayar eğitiminin verildiği Bilgisayar İşletmenliği kursu, her yaştan insanın ihtiyaç duyabileceği bir eğitimdir. Öğretmenlik, katiplik ve diğer bazı kamu alanlarında çalışmak için Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak gerekmektedir. Sağladığımız temel bilgisayar eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcılar, MEB onaylı sertifika almaya hak kazanmaktadırlar.Temel Bilgisayar EğitimiBu eğitim, her yaştan insanın katılım sağlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Eğitimin kapsamı içerisinde Microsoft Office programları üzerinde hakimiyet kazanmak vardır. Microsoft Office, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint programları, katılımcılara detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Eğitim kapsamında, bu programlar kullanılarak belge oluşturulmaktadır. Katılımcılar aynı zamanda Microsoft Excel programını kullanarak tablo oluşturmayı da öğrenmektedirler. Microsoft PowerPoint bölümünde ise katılımcıların etkili bir şekilde sunum hazırlamaları desteklenmektedir. Temel bilgisayar eğitimimiz alanında uzman ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.Kimler Temel Bilgisayar Eğitimi Almalıdır

    Devlet memurluğunda çalışmayı kariyer hedefi olarak edinmiş kişilerin, bilgisayar işletmenliği sertifikasına ihtiyacı vardır. Bunun nedeni, günümüzde tüm devlet dairelerinde bilgisayarlı sistemlerin kullanılmasıdır. Daha verimli ve hızlı bir hizmet sunmak için devlet dairelerine alınan memurlarda, bilgisayar kullanım becerileri aranmaktadır. Temel bilgisayar eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar MEB onaylı sertifikalarıyla devlet memurluğu için rahatlıkla başvuru yapabilmektedirler.

    Temel bilgisayar eğitimi sadece memur adayları için düşünülmemiştir. Microsoft Office programlarını kullanmayı öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilmektedir. Bu şekilde katılımcılar kendi sektörlerinde yeni bir beceri edinerek ilerleyebileceklerdir.

    Bilgisayar İşletmenliği programına dahil olmak ve temel bilgisayar eğitimi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalar

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İşletmenlik Sertifikası 160 Saat
Öğretmen atamaları, katiplik sınavı başvurusunda ve kamu dairelerinde çalışma için kpss sertifikası ve işletmenlik sertifikası gerekmektedir.

Eğitimlerimize İzmir, Manisa, Aydın ve Muğla illerinden katılabilirsiniz.

Sınavlar yıl içerisinde 4 defa gerçekleşir bu nedenle bilgi alırken hangi sınav takvimine katılabileceğinizi sormayı unutmayınız.
Our Main Teachers

Fiyat : 550 ₺

Kontenjan : 20

Eğitim Yeri: : İZMİR-MANİSA-AYDIN

Ön Kayıt


WhatsApp WhatsApp İletişime Geç