Categories: Blog

İzmir’de En İyi Dış Ticaret Eğitimi

Runaway sizlere yılların eğitim tecrübelerini aktarmaya devam ediyor. Sunulan dış ticaret kursu ile kendinize yeni bir kariyer çizebilirsiniz. Bu eğitimler, dış ticaret firmalarının personel ihtiyaçlarına yöneliktir. Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki kurslar, uzmanlar eşliğinde verilmektedir.

Dış Ticaret Kursu İçeriği

Dış ticaret, günümüzün en aktif çalışma alanlarından biridir. Kurslarda bu alanda çalışacak kimselerin ihtiyaç duyduğu bilgiler aktarılmaktadır. Ticaret anlaşmaları ve para politikaları kursların içeriğini oluşturmaktadır. Ayrıca INCOTERMS kavramı detaylarıyla incelenmektedir. Dış ticarette INCOTERMS terimleri önemlidir. Kurs programı, tüm bunların öğrenilmesine yardımcı olmaktadır.

İthalat ve ihracat kavramları, kurs programının bir parçasıdır. Bunun yanı sıra girişimcilik hakkında bilgiler kazandırılmaktadır. İthalatçı ve ihracatçı olmak konusunda gerekli bilgiler verilmektedir. Kursiyerler bu konuda meslek yaşamlarında gerekli bilgileri öğrenebilmektedir. Tüm dış ticaret eğitimi içerikleri, alanında uzman eğitimciler tarafından sunulmaktadır.

Dış Ticaret Kursuna Kimler Katılabilir?

Kurslar, bu alanda eğitim almak isteyen herkese açıktır. Dış ticaret alanında çalışmak isteyenler, eğitimlere katılabilir. Bununla mesleki bilgilerini geliştirmek isteyenler de kurslara katılmaktadır. Özellikle dış ticaret işletmelerine sahip kimseler, eğitimlere ilgi göstermektedir. Ayrıca çeşitli işletmelerde kariyer yapmak isteyenler, eğitimleri almaktadır. Bu eğitimlerin süresi 50 saattir.

Eğitimler tamamlandıktan sonra Runaway sizlere destek olmaktadır. Yapacağınız iş başvurularında referans olunmaktadır. Sunulan dış ticaret kursu İzmir bölgesindedir. Civar bölgelerden de katılımlar gerçekleşmektedir. Geleceğinize kaliteli bir eğitimle yön vermek için sizler de kurslara katılabilirsiniz. 

admin

Recent Posts

Son dakika… Bakan Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim genelgesi – Sözcü Gazetesi

[ad_1] Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un imzasıyla 81 ile ‘Yüz Yüze Eğitime Ara Verilmesi’ konulu…

2 sene ago

İmam hatip lisesinde sarıklı ayaklanma – Sözcü Gazetesi

[ad_1] Aydın İmam Hatip Lisesi'nde görev yapan kadın öğretmen E. S, 15 Kasım günü, hafta…

2 sene ago

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercih sonuçları açıklandı – Sözcü Gazetesi

[ad_1] Adaylar, ek yerleştirme sonuçlarına ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri…

2 sene ago

Okul sınavları ertelendi mi? Yazılılar ve sınavlar nasıl yapılacak? – Sözcü Gazetesi

[ad_1] Covid-19 salgısındaki artış nedeniyle ilk ve orta dereceli okulların yüz yüze eğitime 23 Kasım’da…

2 sene ago

TUS 2. dönem tercihleri başladı – Sözcü Gazetesi

[ad_1] Adaylar tercihlerini bireysel olarak 19 Kasım 2020 günü saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet…

2 sene ago

Kreşler ve anaokulları kapatıldı mı? Milli Eğitim Bakanlığı açıkladı – Sözcü Gazetesi

[ad_1] Corona virüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağında, kurum ve kuruluşların mesai saatlerine kadar birçok…

2 sene ago