Emlak Danışmanlığı Eğitimi MEB Onaylı

Günümüzde emlak sektörü ciddi bir yükseliş içerisindedir. Ev satın almak veya kiralamak isteyen kişiler ise farklı seçenekler arasında kaybolmaktadırlar. İnsanların doğru bir ev seçerek yatırım yapması bazı durumlarda zorlu bir süreç olabilmektedir. Ama artık bu durum son bulacak. Emlak danışmanlığı kursuna katılarak başarıyla tamamlayan kişiler, ev arayanlara yol göstermek için ilk adımı atabilirler.

Hedefinize İlerleyin

İsteyen herkes emlak danışmanı olabilir. Tek yapmanız gerek Emlak Danışmanlığı eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamaktır. Kariyerini değiştirmek isteyip emlak sektörüne geçmek isteyenler, bu eğitime katılarak kendilerini geliştirebilirler. Aynı zamanda sektörde aktif olarak çalışan kişiler de bilgilerini yenilemek ve yeni yönetmelik ve tüzüklerden haberdar olmak adına bu eğitime katılabilirler. Emlak alım ve satım ile ilgili her türlü konu, program kapsamında detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Uygulama ve örneklerle desteklene program, katılımcıların yetkin bir şekilde emlak danışmanlığı eğitimini tamamlamasını amaçlamaktadır.

Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi

Hedefinizie İlerleyin

Program hakkında bilgi almak ve aklınıza takılanları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz talep ettiğiniz tüm bilgilerle en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Emlak Danışmanlığı Eğitimi İçeriği

  1. MEB Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikası
  2. İşyeri Açarken Ticaret Odasının İstediği Sertifika
  3. 120 Saat Eğitim ve Sertifika
  4. Uzman Eğitmen Kadrosu
  5. Güncel Eğitim Proğramı, Günlük Karşılaşılabilecek Sorunların Çözümü

İletişim Bilgileri

Telefon İle Arama Yapmak İçin Telefon Numarası Üzerine Tıklayın

0 232 489 22 27

WhatsApp İle Mesaj Göndermek İçin Aşşağıdaki logoyu Tıklayın