Genel Muhasebe Eğitimi "MEB Onaylı"

insan-kaynaklari-kursu-izmir-kariyer-meslek

Muhasebe Eğitimi Hakkında

Genel Muhasebe Eğitimi, şirketlerin ve kamu sektörünün muhasebe alanında çalışmak isteyen kişilere yeni bir kariyer yolu açmayı hedeflemektedir. İzmir’de Netsis sistemi kullanılarak verilen eğitimi tamamlayanlar muhasebeci olarak çalışmaya başlayabilmektedirler. MEB sertifikası ve Kariyer Meslek sertifikasına ek olarak, bu program sonunda isteğe bağlı Netsis sertifikası da verilmektedir. Alacağınız sertifikalar, muhasebe alanındaki yetkinliğinizi kanıtlamanızı sağlayacaktır.

Muhasebe Eğitimi Kapsamı

Genel muhasebe eğitimi, işletmelerde gerekli olan her türlü mali işleri öğreten dersleri içermektedir. Şirket bünyesinde kullanılan temel belgeler ve ticari belgeler bu eğitim kapsamında öğretilmektedir. Bu şekilde başka firmalarla ortaklık kurduğunuz zaman, muhasebe bölümüne aldığınız elemanlar her türlü yetkinliğe sahip olacaktır. Bu eğitime katılanlar, SGK ile ilgili işlemler konusunda da bilgi sahibi olurlar. Genel muhasebe eğitimi, mali ve sigorta işleri ile ilgili her türlü konuyu kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitimlerimiz alanında uzman ve deneyimli eğitimciler tarafından verilmektedir. Teorik eğitimin tamamlanmasının ardında, gerçek hayattan örnekler verilerek katılımcıların öğrendikleri desteklenmektedir. Eğitim içeriğinde Netsis - Zirve - Micro Muhasebe Programlarını Bilgisayar Başında Uygulamalı Olarak Öğrenmeleri Sağlanacaktır.

Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe Eğitimi

Eğitim boyunca Netsis bilgisayar programından faydalanılmaktadır. Netsis, muhasebe işlemlerinin otomatik ve bilgisayar ortamında yapılmasına izin veren bir ortamdır. İzmir ili içerisinde yer alan pek çok şirket Netsis sistemini benimsediği için bu program muhasebe eğitiminin ayrılmaz bir parçası olarak görülmektedir. Katılımcıların, sistemi öğrenerek etkin bir şekilde kullanmaları amaçlanmaktadır. Teorik derslere ek olarak uygulamalı Netsis dersleri de eğitimin kapsamı içerisindedir. Uygulamalı eğitim sayesinde, eğitimi tamamlayan katılımcılar vakit kaybetmeden iş olanaklarından faydalanabilmektedirler.

Muhasebe Eğitimine Kimler Katılmalı

 • Muhasebe alanında kendisine kariyer edinmek isteyenler
 • Küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri
 • Ön Muhasebe'den Genel Muhasebeye Geçmek İsteyenler

Eğitime Neler Dahil?

 • Eğitim Kitabı.
 • Netsis - Micro - Zirve Kullanıcı Sertifikası
 • 2 Yıl Boyunca Yenileme Eğitimlerine Ücretsiz Katılım Hakkı.
 • www.teduway.com Adresinden Ücretsiz Hesap ve Video Eğitim.

Eğitim Ücretlendirmesi?

  Bilgisayar uygulamalı genel muhasebe eğitiminin toplam ücreti KDV dahil 990,00-TL dir.

 • Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
 • Lise veya Üniversite Öğrencilerine %10 İndirim
 • 3 Kişi ve Üzeri Grup Katılımlara %10 İndirim
 • Firma Adına Katılanlar %50 Kosgeb Desteği Alabilirler

Genel Muhasebe Eğitim İçeriği