İnsan Kaynakları Uzanlık Eğitimi MEB Onaylı

İnsan Kaynakları, tüm şirketlerde ve kurumlar bulunan ve oldukça yüksek iş imkanlarına sahip olan alanlardan biridir. İnsan kaynaklarının görevi şirket içi iletişimi ve işe alınacak adaylarla olan iletişimi sağlamaktır. Bu nedenle bu alanda çalışacak kişilerin temel iletişim becerilerine sahip olması gerekmektedir. İnsan kaynakları eğitimimiz kapsamında İzmir’de bu alandaki ihtiyaca yönelik profesyonelleri eğitiyoruz.

Hedefinize İlerleyin

İnsan kaynakları uzmanlık eğitiminde, özlük işlerinden mülakat teknikleri iş ortamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dersler sunulmaktadır. İnsan kaynakları departmanı, bir şirket içerisindeki en önemli parçalardan biridir. Çalışanların motivasyonlarını sağlamak ve yeni kişileri şirkete kazandırmak bu departmanın en önemli görevleri arasındadır. Tüm bunların profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi, şirket içi verimliliğin arttırılmasına yardımcı olacaktır.

 • Dünyada yaşanan değişimlerle birlikte, insan kaynakları alanında da değişimler yaşanmaktadır. Yeni Y kuşağının iş hayatına atılmasıyla, insan kaynakları çalışanları yeni zorluklarla karşılaşmaktadır. Sunduğumuz eğitim kapsamında yaşanan gelişmelerle paralel olacak şekilde güncellenmiş programları sizlere sunmaktayız. İnsan kaynaklarında yaşanabilecek yapısal değişiklikler ve kendinizi nasıl konumlandırmanız konusunda sizi hazırlamaktayız. Bu şekilde eğitimi tamamladığınız zaman donanımlı bir insan kaynakları uzmanı olarak kariyerinize devam edebilirisiniz.

İnsan Kaynakları Kursuna Kimler Katılmalı

İnsan kaynakları uzmanlık eğitiminde, özlük işlerinden mülakat teknikleri iş ortamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dersler sunulmaktadır. İnsan kaynakları departmanı, bir şirket içerisindeki en önemli parçalardan biridir.

Hedefinizie İlerleyin

Çalışanların motivasyonlarını sağlamak ve yeni kişileri şirkete kazandırmak bu departmanın en önemli görevleri arasındadır. Tüm bunların profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi, şirket içi verimliliğin arttırılmasına yardımcı olacaktır.

 1. İnsan Kaynakları Planlaması ve İş Analizi
 2. Görüşme, Mülakat ve İşe Alım Teknikleri.
 3. Seçme ve Değerlendirme İnsan Kaynakları Yönetimi ve Örgütlenmesi
 4. İşe Alıştırma ve İnsan Kaynağı Eğitimi
 5. Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri.
 6. Performans Değerlendirme ve Geliştirme.
 7. Eğitim ve Geliştirme Sürecinin Aşamları.
 8. İş Kanunu Uygulama Aşamaları.
 9. Bordrolama Yönetimi.
 10. Öneri ve Ödül Sistemi.
 11. Nesis İK Modülü Uygulaması Tanımı.
 12. Personel İzin İşlemleri.

İletişim Bilgileri

Telefon İle Arama Yapmak İçin Telefon Numarası Üzerine Tıklayın

0 232 489 22 27

WhatsApp İle Mesaj Göndermek İçin Aşşağıdaki logoyu Tıklayın