fbpx
blank

admin

Last updated 28/06/2021

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi

(7 Değerlendirme)
1501 öğrenci
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi, şirketlerin ve kamu sektörünün muhasebe alanında çalışmak isteyen kişilere yeni bir kariyer yolu açmayı hedeflemektedir. İzmir’de Netsis sistemi kullanılarak verilen eğitimi tamamlayanlar muhasebeci olarak çalışmaya başlayabilmektedirler. MEB sertifikası ve Kariyer Meslek sertifikasına ek olarak, bu program sonunda isteğe bağlı Netsis sertifikası da verilmektedir. Alacağınız sertifikalar, bilgisayarlı muhasebe kursu alanındaki yetkinliğinizi kanıtlamanızı sağlayacaktır.

 

Muhasebe Eğitimi Kapsamı

Bilgisayarlı muhasebe eğitimi Genel muhasebe eğitimi, işletmelerde gerekli olan her türlü mali işleri öğreten dersleri içermektedir. Şirket bünyesinde kullanılan temel belgeler ve ticari belgeler bu eğitim kapsamında öğretilmektedir. Bu şekilde başka firmalarla ortaklık kurduğunuz zaman, muhasebe bölümüne aldığınız elemanlar her türlü yetkinliğe sahip olacaktır. Bu eğitime katılanlar, SGK ile ilgili işlemler konusunda da bilgi sahibi olurlar. Genel muhasebe eğitimi, mali ve sigorta işleri ile ilgili her türlü konuyu kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitimlerimiz alanında uzman ve deneyimli eğitimciler tarafından verilmektedir. Teorik eğitimin tamamlanmasının ardında, gerçek hayattan örnekler verilerek katılımcıların öğrendikleri desteklenmektedir. Eğitim içeriğinde Netsis – Zirve – Micro Muhasebe Programlarını Bilgisayar Başında Uygulamalı Olarak Öğrenmeleri Sağlanacaktır. Muhasebe Kursu

 

Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe Eğitimi

Eğitim boyunca bilgisayarlı muhasebe kursu programından faydalanılmaktadır. Netsis kursu, muhasebe işlemlerinin otomatik ve bilgisayar ortamında yapılmasına izin veren bir ortamdır. Bilgisayarlı muhasebe eğitimi İzmir ili içerisinde yer alan pek çok şirket Netsis sistemini benimsediği için bu program muhasebe eğitiminin ayrılmaz bir parçası olarak görülmektedir. Katılımcıların, sistemi öğrenerek etkin bir şekilde kullanmaları amaçlanmaktadır. Teorik derslere ek olarak uygulamalı Netsis dersleri de eğitimin kapsamı içerisindedir. Uygulamalı muhasebe kursu izmir sayesinde, eğitimi tamamlayan katılımcılar vakit kaybetmeden iş olanaklarından faydalanabilmektedirler.

Netsis Kursu

Netsis Kursu  ve Genel Muhasebe Eğitimleri. Muhasebe Eğitimleri İzmir

Bilgisayarlı muhasebe eğitimi süresi

 • Hafta Sonu Tek Gün Programlar Toplam 15 Hafta
 • Hafta İçi 3 Gün Programlar Toplam 6,5 Hafta
 • 80 Ders Saati Uygulamalı Eğitim
 • NETSİS, MİCRO ve ZİRVE Muhasebe Programları Uygulamaları
 • Excel Formül Eğitimi 5 Saat
 • bilgisayarlı muhasebe kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Başlama Tarihleri

 1. Grup
  Başlama Tarihi: 19 Temmuz 2021
  Bitiş Tarihi: 10 Ağustos 2021
  Eğitim Saatleri: 15:00 – 19:20
  Eğitim Günleri: Pazartesi – Çarşamba – Cuma (8 Hafta)
 2. Grup
  Başlama Tarihi: 20 Temmuz 2021
  Bitiş Tarihi: 04 Kasım 2021
  Eğitim Saatleri: 15:00 – 19:20
  Eğitim Günleri: Salı – Perşembe (12 Hafta)

Muhasebe Netsis Eğitimi Eğitimine Kimler Katılmalı

 • Muhasebe alanında kendisine kariyer edinmek isteyenler
 • Küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri
 • Ön Muhasebe’den Genel Muhasebeye Geçmek İsteyenler

Eğitime Neler Dahil?

 • Eğitim Kitabı
 • Netsis – Micro – Zirve Kullanıcı Sertifikası
 • 2 Yıl Boyunca Yenileme Eğitimlerine Ücretsiz Katılım Hakkı.

Muhasebe Kursu ve Netsis Kursu Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın

 

Küreselleşen dünyada yaşanan ekonomik ile teknolojik gelişmeler aracılığıyla firmaların yapılarında köklü değişimler oluşmaktadır. Belirtilen gelişmeler doğrultusunda tüm bilim dallarında olduğu gibi muhasebe bilimi ve alanında da ciddi değişimler görülmektedir. Belirtilen durum hiç kuşkusuz muhasebe eğitimi için de söz konusu olmakta ve eğitimin farklılaşan durumlara adapte olmasını zorunlu kılmaktadır. Muhasebe dersinin anlaşılabilmesi için dersin verilme şekli en önemli unsurlardan birisidir. Bu çalışmanın amacı muhasebe eğitiminin önemini araştırmak, muhasebe eğitimini etkileyen faktörleri belirlemek ve değişen-gelişen ekonomik ile teknolojik koşullara bağlı olarak bilgi teknolojilerinin ve bilgisayar kullanımının öğrencilerin muhasebe dersindeki başarısına etkisinin değerlendirilmesidir.
 

Bir kurumun en önemli birimlerinden olan muhasebede, hatalı yapılan herhangi bir hesabın sonucunda telafisi oldukça güç sorunlar ortaya çıkmakta. Bu nedenle oldukça profesyonel bir eğitim sürecinin gerçekleştiği Bilgisayarlı Muhasebede, geleneksel muhasebeden farklı olarak Zirve programı ile işletmelerin finansal süreçlerinin takibi, planlaması ve iyileştirilmesi sağlanmakta. Eğitim süresince mali tablolar, işletme, kayıt araçları, gelir tablosu, stok, büyük defter, yevmiye defteri, elektronik fatura, cari, elektronik defter, irsaliye, çek, banka hesap takibi, bilanço hesabı, beyannameler, yabancı kaynakların gelir ve gider tahakkukları, öz kaynaklar, iş planı, mizan, tacir, perakende satış belgeleri ve benzeri pek çok konuda uzman eğitmenler tarafından yetiştirilen katılımcılar; kurs bitiminde işletmelerin mali sorumluluklarını alacak bilgi birikimine ulaşmakta. Ancak bu kurstan tam anlamıyla verim alabilmek için muhasebe uygulamaları alanında bilgi sahibi olmak da başlıca gereklerden bir tanesi; çünkü uygun koşulları sağlayamayan yani şirketlerin mali işleyişine hiçbir açıdan vakıf olmayan bireyler için Bilgisayarlı Muhasebe, oldukça ağır bilgiler içermekte. Kurs süresince uzman eğitmen kadrosu tarafından birçok yeni kavramın, programın ve yöntemin öğretileceği Bilgisayarlı Muhasebe Kursunda, uzmanlaşabilmeniz adına gereken tüm destek sağlanmakta. Muhasebe süreçlerinden ön muhasebe işlemlerine hakim olan bireylerin kendilerini rahatlıkla geliştirebilecekleri bu eğitim, ileri muhasebe işlemlerine kadar tüm sürecin yürütülmesine imkan sağlayan muhasebe programları hakkında tüm detayları içermekte.04 Kasım

 
User Avatar
(0)
92 Değerlendirme

Değerlendirme

5 Yıldız
2
4 Yıldız
5
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
4.3
7 Değerlendirme
 1. blank

  Selin Tüzün

  hasta kabul 10

 2. blank

  Cenk Türkmen

  myk kursu 11

 3. blank

  yaşar kısaköse

  myk al 19

 4. blank

  Bahadır Tamsan

  perfect 12

 5. blank

  Sinan Şener

  kesinlikle tavsiye 8

 6. blank

  Hakan YILDIZ

  alın 5

 7. blank

  Ogün Bağ

  emlak sertifikası 11

Değerlendirme Ekle