admin

Last updated 19/08/2021

İşaret Dili Kursu

(0 Değerlendirme)
İşaret Dili Kursu

Overview

İşaret Dili Kursu

İşaret Dili Kursu Nedir?

İşaret Dili Kursu temel cümleleri nasıl işaret dili ile anlatacağınızı, cümleleri tamamlayacağınızı ve hepsini nasıl bir araya getireceğinizi görerek nasıl genişletilmeyeceğini öğretir; böylece kendinizi tanıtıp konuşmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim boyunca renkler, sayılar, yaşadığınız yer, aile, yapmak istediğiniz aktiviteler ve aklınıza gelen her şey için işaretler öğreneceksiniz.

İşaret Dili Kursu

Kurs boyunca, işaretleri nasıl yapacağınızı ve bu güzel dilde iletişim kurmak için yüz ifadelerini nasıl birleştireceğimizi gösteren videoları izleyerek öğreneceksiniz. Bu ders, asgari ses desteği ile endüstrinin en iyi uygulamalarını kullanarak öğretilir. Kurs boyunca, sessizliğe dalmış olacaksınız, böylece Sağır insanların ve işaret dilinin bakış açısını anlayacaksınız.

Ayrıca, Sağır kültürünün dünyasına bir giriş yapacak olup dudak okuma, bebek işaretler ve tercümanlık kariyeri gibi konuları keşfedeceksiniz. Kursun sonunda, bir Sağır kişiyle tanıştığınızda konuşmaya hazır olacaksınız!

Temel İşaret Dili Sağladığı Faydalar

İzmir işaret kursu sağladığı en büyük fayda, işitme ve konuşma engellerle aranızdaki tüm engellerin kaybolmasıdır. İşaret dilini öğrendiğiniz zaman bu bireylerle günlük hayat hakkında rahatlıkla konuşabilirsiniz. Eğitim kariyerinde ilerlemek isteyenler için de fırsat sağlamaktadır.

Engelli kişiler de özel sektörde ve kamu sektöründe çalışma hayatına katılmaktadır. İşaret dilini aktif olarak kullanarak bu kişilerle iletişiminizi geliştirebilir ve işlerin tamamlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

İşaret Dili Kursu İzmir Eğitim Takvimi

Eğitim Başlama Tarihi: 07/09/2021
Eğitimin Bitiş Tarihi: 21 Mart 2020
Eğitim Günleri : Salı – Perşembe
Eğitim Saatleri: 18:00 – 21:30
Toplam Ders :  48 Ders
Toplam Hafta : 8 Hafta
e-mail Göndermek İçin Tıklayın
WhatsApp Mesaj Göndermek İçin Tıklayın
Telefon ile aramak için tıklayın

İletişim Sayfası

İzmir Temel İşaret Dili Kursu Milli Eğitim Sınavı

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Görevlendirilen Temsilciler Eşliğinde Yapılan Sertifika Sınavı, Kursun Bitiş Tarihinden İtibaren 30 İş Günü İçerisinde Gerçekleşir, Kursa Kayıtlı Öğrencilere Sınav Tarihleri SMS ile Bilgi Verilir.

Ücretsiz Online eğitim Fırsatı

Temel İşaret dili eğitimine katılan tüm öğrencilerimize sınırsız Online temel işaret dili eğitimi ücretsiz. ” İstediğiniz zaman dersleri tekrar edebilir ve pratik yapabilirsiniz.”

Müfredat

The curriculum is empty

Sertifika

User Avatar
(0)
76 Değerlendirme

Değerlendirme

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

“İşaret Dili Kursu” Eğitimine ilk değerlendirmeyi yapın.

Main Content